İmtiyaz Sahibi / Grantee

Hüseyin EREN

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av.

Mali Müşavir / financial advisor

Reklam / Advertise

haberpsotası.com.tr@gmail.com

Adres

E-Mail

haberpsotası.com.tr@gmail.com

TELEFON

0 537 818 17 45

0 505 655 93 63

WHATSAPP İHBAR HATTI

 

AJANSLAR

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Haberpsotası.com.tr'de yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Haberpsotası.com.tr'de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Haberpsotası.com.tr sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberpsotası.com.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2021 Haberpsotası.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haberpsotası.com.tr aittir. Haberpsotası.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberpsotası.com.tr'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Haberpsotası.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberpsotası.com.tr'de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. YASAL BİLDİRİMLER İÇİN Haberpsotası.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber@ Haberpsotası.com.tr mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikâyet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberpsotası.com.tr However, sometimes the Haberpsotası.com.tr uses third parties to process your information. Haberpsotası.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberpsotası.com.tr re quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberpsotası.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberpsotası.com.tr and its services. When you use Haberpsotası.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberpsotası.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@